Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Smarty has a deprecated constructor in /home/gusanos/gusanos.liero.org.pl/smarty/Smarty.class.php on line 64

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/gusanos/gusanos.liero.org.pl/download.php on line 34
Gusanos - Oficjalna Polska Strona :: Redakcja
 
 
 
 
 
 

Redakcja
Słów kilka o serwisie: 

Strona gusanos.liero.org.pl jest aktualnie jedynym polskim serwisem informacyjnym poświęconym projektowi Gusanos.

Powstała w połowie wakacji 2005 z inicjatywy Gutha i WSha. Jest polskim centrum iinformacji o Gusanos. Narazie nie możemy mówić o ogromnej popularności, jakoże scena Liero przymiera głodem. Ma to ulec zmianie po ukazaniu się najnowszej wersji Gusanos oznaczonej numerkiem 0.9 wyznaczonej wstępnie na przełom 2005/2006. Należy wspomnieć, że posiadamy największą bazę artykułów, pomocy naukowych i plików, oraz stanowimy najświeższe źródło informacji.

Strona działa pod skrzydłami Ligi Liero.

Słów kilka o Nas:

W prowadzenie strony jest zaangażowana póki co jedynie niewielka garstka ludzi. Jeśli masz jakąś sprawę, skontaktuj się z kimś z Nas wybierając najodpowiedniejszego członka poniżej. Jeśli nie będzie to atak typu cze!11 ani prośba o pacha do leiro, Twoja sprawa nie pozostanie bez odpowiedzi!

Krzysztof "ChanibaL" Bociurko (Administrator strony)
Do niego kierować wszelkie sprawy dotyczące serwisu od strony technicznej.
Mateusz "Guth" Jastrzębski (Redaktor)
Ten Pan odpowiedzialny jest za zawartość strony, organizację plików, mapów, modów i innych takich. Ten Pan również przemawia do Was co jakiś czas. Jeśli macie jakieś pytania i/lub niemoralne propozycje szukać pod gg:6029349, albo na ircu - #liero @ quakenet.
Łukasz "Wesz" Pietrzak (Redaktor)
Hardkorowy redaktor, posiada nowości świeższe nawet od tych Gutha. W razie problemów z okiełznaniem gusanos można męczyć go przez 24 godziny na dobę. Wshelakie pytania kierować pod numer gg:3776045.

Podziękowania:

Dla administratorów Ligi Liero, którzy to dają nam schronienie i dostęp do materiałów związanych z opanowaniem świata.

Dla Basary i Jonnego, którzy to niby pozwolili 'trochę' popożyczać z ich strony http://gusanos.sourceforge.net/... nie wspominając już o tym, że to oni tworzą to cudeńko jakim jest Gusanos.