Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Smarty has a deprecated constructor in /home/gusanos/gusanos.liero.org.pl/smarty/Smarty.class.php on line 64

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/gusanos/gusanos.liero.org.pl/download.php on line 34
Gusanos - Oficjalna Polska Strona :: mody
 
 
 
 
 
 

Pliki

Sortuj po dacie dodania, autorze, nazwie, ilości pobrań.

Gusanos 0.9|133 v.20051225 by ChanibaL dla gusanos 0.9c

Jak można poznać po nazwie, mod odwzorowujący Liero 1.33 na gusanos 09c, tyle że nieco upiększony pod względem graficznym. Mod zawiera niecałe 15 broni z tych najczęsciej używanych. Porzucony został przez autora z przyczyn technicznych.

Plik zajmuje 713.74KB
Plik był ściągany 372 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Predation 12/26/05 by BlackWind dla gusanos 0.9b

Mod taktyczny, który powstał właściwie z tych broni, które nie pasowały do moda 'BlackWind'. Autor postanowił stworzyć więc drugą konwersję i stworzył takie oto cudo. W paczce jedna mapa i 16 broni. Gra się dosyć efektownie i przyjemnie, możemy się ukrywać, naparzać do wroga z broni używanych współcześnie itp. Szkoda tylko, że projekt został porzucony w tak wczesnym stadium.

Mod zoptymalizowany jest pod tryb Dark Mode. Wpisz "vid_dark_mode 1" w konsoli a następnie "map sub" aby grać.

Więcej informacji na temat moda oraz komentarze można poczytać na Forum Comsera w wątku Prey.

Plik zajmuje 4096B
Plik był ściągany 378 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Tools of the trade by Striker26 dla gusanos 0.9c

Bardzo efektowny i dynamiczny mod. Niebanalne efekty oraz pomysłowe wykonanie powinny zachęcić do ściągnięcia. Niestety mod cierpi na standardową chorobę modów jaką jest brak specjalnie dla nich wykonanych map, szkoda, ale i tak jest ponadprzeciętnie.

Plik zajmuje 603.05KB
Plik był ściągany 803 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

Instagib by TIFTCUTS dla gusanos 0.9b

Klon Instagiba Jonnego z wersji 081.

Więcej informacji oraz komentarze można znaleźć na Forum Comsera w wątku Instagib

Plik zajmuje 46.94KB
Plik był ściągany 924 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Inferior by Protoss Archon dla gusanos 0.9c

Mod nadający defaultowi nowe, piękniejsze i mniej robaczywe a bardziej hi-techowe brzmienie. Bronie działają tak samo, zmienił się tylko ich wygląd.

Plik zajmuje 472.45KB
Plik był ściągany 1000 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

R Type Z X by Protoss Archon dla gusanos 0.9c

Bardzo niecodzienny, bez wątpliwości zasługujący na uwagę mod w którym kierujemy statkami, hm.. Tak, statkami, tak przynajmniej twierdzi sam autor ;) Nieważne, w grze mamy do dyspozycji AŻ 44 bronie, grzechem byłoby nie wspomnieć o podwójnym trybie strzelania (dłużej przytrzymać fire należy aby zobaczyć drugi efekt). Bronie są bardzo zróżnicowane, bardzo starannie wykonane, nie miałem okazji dłużej pograć z kimś żywym, więc nie wiem jak z grywalnością, ale bez wahania mogę powiedzieć iż jest to jeden z lepszych modów. A, domyślnie dodatkowe funkcje (lądowanie i swobodne unoszenie) zbindowane są odpowiednio pod T i R.

Plik zajmuje 1505.96KB
Plik był ściągany 1165 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

Legion v1.0 by Mauganra99 dla gusanos 0.9c

Mod, który powstał z nudów, oraz aby pokazać, co między innymi można zrobić na silniku Gusanos przy pomocy LUA. W grze znajdziemy 10 ciekawych i względnie wyważonych broni. Mod nie używa żadnych obrazków z wyjątkiem animacji robaka - rzecz warta sprawdzenia. Map załączonych niestety nie znajdziemy, jedyna NeoTokio jest w fazie rysowania, a sam autor szczyci się niewielkim skillem w rysowaniu więc... ;)

więcej informacji oraz komentarze można znaleźć na Forum Comsera w wątku Legion 1.0

Plik zajmuje 1534.54KB
Plik był ściągany 1420 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Assault 2 by Master Lou dla gusanos 0.9c

Ciekawa koncepcja moda wojennego, do dyspozycji mamy kilka broni, apteczkę, proste, choć ciekawe, efekty graficzne, oraz pokaźną ilość również prostych map, część pożyczonych.

Plik zajmuje 3590.31KB
Plik był ściągany 1566 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

Oblivion by Protoss Archon dla gusanos 0.9c

Bardzo ładnie wykonany mod, w którym znajdziemy 5 broni. Niedużo, autor skupił się ponadto głównie na ich wyglądzie, całość zrobiona na wzór defaulta. Ładnie, ale nic nowego.

Plik zajmuje 913.05KB
Plik był ściągany 1855 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

Gusanos 1.33 by Jerrec dla gusanos 0.8.1

Jak twierdzi autor, nasz oryginalny przyjaciel jest odwzorowany najlepiej jak się dało, za sprawą mrocznych i nikomu poza nim nie znanych przeliczników. Z broni tradycyjnie nie ma już missile'a, oczywiście zmieni się to wraz z nadejściem nowego silnika. Razem z modem dołączone cztery lierowe grywalne mapy. Prace nad projektem zostały zawieszone ze względu na problemy techniczne.

Plik zajmuje 635.33KB
Plik był ściągany 1895 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Plasma Ball v0.12 by BananaBoy dla gusanos 0.9c

Bardzo nietypowy mod. Mianowicie, nie posiada on żadnych broni, zamiast tego mamy do dyspozycji urządzenia generujące ładunki plazmy - dzięki swoim polom magnetycznym, generator jest zdolny do wytwarzania i gromadzenia ładunku plazmy, który następnie możemy odpalić w przeciwnika. Na Forum Comsera w wątku Plasma Ball jak również w readme dołączonym do gry możemy znaleźć bardzo obszerną dokumentację na temat sposobów gry.

Sam pomysł na moda wziął się z naparzania larpą złapaną przy pomocy manipulatora w defaulcie, to tak jako ciekawostkę. Dociekliwych zapraszamy do ssania w każdym razie.

W readme możemy przeczytać, że autor planował dodać interesujące tryby gry, między innymi tryb, w którym dwie drużyny walczą przeciwko sobie usiłując wypełnić reaktor przeciwnika określona ilością plazmy znajdującej się gdzieś na mapie. Planował, ponieważ od maja roku 2006 nie było nam dane usłyszeć jakichkolwiek wieści o postępach, szkoda.

Problem jest również z graniem przez internet - trzeba dociągnąć łatkę naprawiającą parę błędów, linki wszelkie do niej są jednak martwe.

Plik zajmuje 528.56KB
Plik był ściągany 2183 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

TS by Basara dla gusanos 0.8.1

Mod taktyczny, czyli coś na wzór LieroCS, oczywiście - piękniejsze i lepsze. Mod ten jest dosyć insta, jakoże bronie są silne, i w większości przypadków zabić możemy już po kilku trafieniach. Bardzo dużo broni do wyboru, z czego w czasie gry zazwyczaj używa się tylko kilku ;). Mod ten jest dołączony razem z Gusanos w wersji 0-8-1.

Plik zajmuje 747.39KB
Plik był ściągany 2382 razy
Ostatnia zmiana pliku 206 miesięcy i 3 tygodnie temu

Biplane Burn Oil v1.0 by Problematic dla gusanos 0.9c

Mod wzorowany na kultowej grze "Triplane Turmoil". Można sobie polatać, postrzelać z karabinu i pozrzucać bomby na przeciwnika. Do moda dołączona jest jedna mapa. Przed zagraniem warto skonfigurować ustawienia w pliku userx.cfg, a najlepiej odwiedzić wątek na forum zatytułowany Biplane Burn Oil. Autor raczej nie kwapi się ku kontynuacji, ale zostawia projekt otwartym, jak ktoś chce, to może przygarnąć.

Plik zajmuje 492.08KB
Plik był ściągany 2861 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

WH40K by Emu dla gusanos 0.9b

Mod wh40k zrobiony na 09, jako że 09 ma duże predyspozycje modingowe, też to można ujrzeć także w tym modzie. Jedną z ciekawszych broni jest ELD_warpjumpgenerator, umożliwia teleportowanie się przez ściany, a także znaczną pomoc przy ucieczce. Jak narazie mamy dwie klasy postaci: robak i robot, różnią się znacznie fizyką z jaką się poruszają. Można także pobawić się stałym działem które znajduje się na mapie blat dołączonej wraz z modem.

Plik zajmuje 829.24KB
Plik był ściągany 3139 razy
Ostatnia zmiana pliku 194 miesięcy i 3 tygodnie temu

Jumpy by Netsu dla gusanos 0.9c

Kolejna dość nietypowa produkcja, charakteryzująca się niecodziennym dizelpunkowym klimatem, kilkoma zręcznie wykonanymi gnatami, oraz ficzerem umożliwiającym robakom odbijanie się od ścian. Mod posiada własne, przystosowane do swojej fizyki, mapy, dzięki czemu można naprawdę przyjemnie pograć w pełni odczuwając nastrój oryginalnie wykonanego moda, brrr.

Plik zajmuje 1512.73KB
Plik był ściągany 3158 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

OMFG by Martin dla gusanos 0.8.1

OMFG - inaczej "Other Mod For Gusanos" - jest modem korzystającym z wszelkich dobrodziejstw, jakie daje nam Gusanos. W grze znajdziemy dziesięć pięknych broni, część z nich używa dynamicznych świateł. Mod zawiera również dwie mapy, bazowane na tych z gry Lemingi 2.

Plik zajmuje 1119.06KB
Plik był ściągany 3858 razy
Ostatnia zmiana pliku 206 miesięcy i 3 tygodnie temu

Lightsaber Arena v1.4 by Mauganra99 dla gusanos 0.9c

Kolejne LUA'owe szaleństwo Mauganry, z ostatnim updatem w lipcu 2006 roku. Mod nie zawiera niestety map, po raz kolejny, wciąż za sprawą słabego skilla w rysowaniu, oczywiście wypchany jest LUA, posiada 3 bronie oraz 9 różnych mocy które możemy wykorzystywać wedle uznania, dużo dźwięków, brak muzyki, brak humoru, średnie wyważenie, readme, brak liny, 2 dodatkowe przyciski, ciekawy ruch pod zmiana+skok, tło w konsoli,HUD skradziony z Dark Forces, oraz MOC! Tak o modzie mówi autor, od ziebie mogę dodać tyle, że fajnie się mieli na splitscreenie i warto pograć. Jak ktoś używał Kali Krymzona i walk na miecze za młodu, to te wydanie powinno mu się tymbardziej spodobać.

Więcej informacji oraz komentarze można znaleźć na Forum Comsera w wątku Lightsaber Arena 1.4

Plik zajmuje 890.59KB
Plik był ściągany 4951 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

SorMod by Jerrec dla gusanos 0.8.1

Kolejna już odsłona kultowego moda żyjącego niemal tak długo jak samo Liero. Póki co, jest niewyważony raczej, ale mrocznie i pięknie wygląda. To samo tyczy się mapy.

Plik zajmuje 1937.41KB
Plik był ściągany 5267 razy
Ostatnia zmiana pliku 206 miesięcy i 3 tygodnie temu

Instagib by Jonny dla gusanos 0.8.1

Jak to w instagibach bywa, znajdziemy tutaj tylko jedną broń, za to bardzo ładnie zrobioną. Coby nie było za łatwo jednak, rajl nie jest wcale taki instant, a fizyka jest dość mocno zmodyfikowana. Warto dodać, iż jest to pierwszy mod, jaki powstał do Gusanos

Plik zajmuje 1952.87KB
Plik był ściągany 6311 razy
Ostatnia zmiana pliku 194 miesięcy i 2 tygodnie temu

WH40K by Emu dla gusanos 0.8.1

Zaległy mod wzorowany na Warhammerze 40k universe. Odtworzona oszałamiająca ilość broni, a wszystkie wyciągnięte od 3 ras. Mod zawiera również dodatek ułatwiający skonfiguraowanie gry, instrukcja obsługi w readme. (Program wymagany jest do rozpoczęcia rozgrywki)

Plik zajmuje 2156.23KB
Plik był ściągany 8331 razy
Ostatnia zmiana pliku 206 miesięcy i 3 tygodnie temu

Gusanos ProMode [twbpod018_r05] by Jerrec dla gusanos 0.9c

Konynuacja najlepszej z najlepszych konwersji w świecie Liero! Gusanos Promode. Jakoże autor jest taki a nie inny gra przypomina oczywiście spektakl. No, nic nie wygląda tak pięknie, a zarazem naturalnie i przystępnie. Na tą chwilę dostępne 16 broni.

Więcej informacji oraz komentarze można znaleźć na Forum Ligi Liero tutaj.

Plik zajmuje 695.97KB
Plik był ściągany 9176 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

COG MOD by Jonny dla gusanos 0.8.1

Miażdżący mod, miażdży bowiem użytkowników wolniejszych komputerów, u których strasznie wolno chodzi, oraz tych, którym działa jak należy, a to z powodów tylko samego wyglądu i pomysłu ;). Piękna mapa z uciekającym wiatrakiem i przy odrobinie naszej inwencji, ociekająca krwią z robaków rozwalonych całkiem nowymi brońmi.

Plik zajmuje 2019.97KB
Plik był ściągany 10996 razy
Ostatnia zmiana pliku 206 miesięcy i 3 tygodnie temu

Unreal Tournament Mod by TIFTCUTS dla gusanos 0.9b

Jeden z poważniejszych modów Gusanos - Unreal Tournament w 2D. Póki co, dostępnych jest 6 broni w obu trybach, czyli razem 12. Możemy biegać po dm_poo, które jest oryginalnym poo z paczkami do zbierania, więc póki co nie za wiele, ale bronie są i działają - rakiety można naprowadzać, teleporter też działa itp. Niestety projekt jest chwilowo zawieszony, jakoże autor czeka na wydanie Gusanos 1.0

Więcej informacji na temat moda oraz komentarze można poczytać na Forum Comsera w wątku Unreal Tournament

Plik zajmuje 1568.63KB
Plik był ściągany 11254 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Contra Mod v1.0a by Qualitiam dla gusanos 0.9b

Mod bazowany na kultowej grze Contra na konsole "Sega Genesis". Zamierzeniem moda było umozliwienie gry dla jednego gracza na mapach z bossami i samymi walkami z nimi! Nie ma controwych broni,są za to 2 bossy, pierwszy łatwiejszy, drugi trochę bardziej wymagający. Szkoda tylko że projekt najwyraźniej umarł. Fanów gry nie trzeba zachęcać, a inni powinni ściągnąć bo zabawa na mapie jest l33t.

Więcej informacji na temat moda można znaleźć na Forum comsera w wątku Contra

Plik zajmuje 9167.71KB
Plik był ściągany 18188 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Blasted by FatRat dla gusanos 0.8.1

Kolejny dobrze wyglądający mod, a w środku mieszanka broni z różnych konwersji, choć nie tylko - znalazło się również miejsce dla broni z samego UT, tak więc fani nie powinni być zawiedzeni. Do moda dołączone są 2 świetnie wyglądające mapki, na jednej znajduje się nawet wybuchający wulkan.

Plik zajmuje 2904.75KB
Plik był ściągany 19555 razy
Ostatnia zmiana pliku 207 miesięcy i 4 tygodnie temu

Warhammer v035 by Jerac dla gusanos 0.9c

Najnowsza i ostatnia wersja moda Warhammer autorstwa Jeraca, na której zresztą rozgrywany był IGT#1. Jako że mod Jeraca, to ładnie wygląda, ma wymyślne i ładne bronie, jedną mapę własną oraz kilka skompilowanych z Soldata, bo jak się kiedyś okazało, bardzo dobrze się do niego nadają. Szkoda tylko, że nie udało się pociągnąć projektu do końca, może uraczylibyśmy się kilkoma różnymi rasami - tak mamy tylko, albo aż, marines, za to bardzo dobrze wyważonych.

Plik zajmuje 4551.77KB
Plik był ściągany 20338 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Blasted v1.0 by FatRat dla gusanos 0.9c

Kontynuacja moda blasted na gusanos 081. Posiada 30 broni, piękniejszych i bardziej wyważonych niż w poprzedniku. Biegać możemy na 3 mapach, mi najbardziej spodobała się 'toxic'. Czego więcej chcieć ;) Nic tylko ściągać i mielić. Informacje na Forum Comsera w wątku Blasted 0.9c

Plik zajmuje 3592.61KB
Plik był ściągany 22206 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

ProjectX by Sindalf dla gusanos 0.9c

Równie mroczna i równie klimatyczna kontynuacja moda doom. W środku możemy znaleźć całkiem nowe mapy, kilka nowych broni zamiast kilku starych (emp grenade szczególnie rządzi ;)). Autor dodał również latarkę, przeładowanie broni, oraz tryb specjalny dla większości broni pod oddzielnymi przyciskami. Na mapie Infested możemy spotkać zombiaki, które rzucają się, dosłownie, na każde mięso, można je ponadto złapać manipulatorem i rzucić nimi w stronę przeciwnika, tudzież usmażyć wszystkie naraz miotaczem ognia, jak kto woli ;)

Na mapach możemy usłyszeć ładne dźwięki oraz zobaczyć różne świecidełka cieszące oko. Na słabszych komputerach uważałbym z mapą earth, bo jest dosyć zabójcza, w ramach rekompensaty mapa darkcave jest mało wymagająca i dosyć oszczędna.

W zamierzeniach autora wciąż są klasy postaci, jakies mapy do wieloosobowego/pojedynczego trybu gry gdzie chodzimy i tłuczemy zombiaki i inne, więcej broni, więcej map i więcej potworów itp.

Z detali chciałem tylko dodać, że mod nie bardzo wspiera grę przez internet, jako że autor nie może się z tym chwilowo uporać itp.

Więcej informacji na temat prac oraz komentarze możemy poczytać na Forum Comsera w wątku Doom; ProjectX

Plik zajmuje 9952.79KB
Plik był ściągany 23955 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Alpha Ghost by Mauganra99 dla gusanos 0.9c

Kolejny Mod Mauganry, tym razem jest to bliźniak wersji stworzonej pierwotnie do LieroX. W środku można znaleźć jedną mapę z ładnymi bunkrami i okopami, oraz ciekawe bronie - granaty, miotacz ognia, jakieś karabiny, flashbang i rózne, ehm, lekarstwa wspomagające nasze umiejętności.

Poczytać i pokomentować można na Forum Comsera w wątku Alpha Ghost

Plik zajmuje 1293.69KB
Plik był ściągany 38221 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Doom v1.2.1 by Sindalf dla gusanos 0.9c

Jeden z głośniejszych modów powstały na początku 2006 roku. Doczekał się w ciągu pół roku od wydania masy pozytywnych komentarzy oraz sugestii. Nazwa moda nie jest przypadkowa, w środku bowiem możemy znaleźć 23 bronie w siejących zagładę wszem i wobec, pośród nich również te z dooma, oraz 3 mapy - base, hangar, oraz mars - ze ślicznym widokiem na zewnątrz. Mapy, jak zresztą cała gra wyglądają bardzo ładnie, ślicznie korzystają z darkmoda, co razem z użyciem flar i innych ciekawych gadżetów tworzy wspaniały, naprawdę mroczny klimat oraz w rzeczy samej miło jest na to chociażby popatrzeć - wolniejsze komputery mogą niestety nie sprostać wymaganiom.

Podstawowymi celami na przyszłość, przyświecającymi autorowi są nowe mapy - las z drzewami oraz zwierzętami z możliwością ich spalenia ;), oraz laboratorium z teleportami i powerupami, kilka nowych broni, oraz najciekawsza część - różne rasy - żołnieże marines, demony, rasa obcych, predatorzy itp.

Więcej informacji na temat rozwoju moda oraz komentarze można znaleźć na Forum Comsera w wątku Doom v1.2.1

Plik zajmuje 3B
Plik był ściągany 53461 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Gusanos 3 Arena v0.98 for Windows by Wesz & Guth dla gusanos 0.9c

Gusanos 3 Arena to konwersja Quake'a 3 na silniku GUSANOS, czyli w skrócie Q3 w 2D. Nie, to nie tylko tytuł czy wygląd i kilka elementów z quaka w kolejnej kiepskiej konwersji klona Liero, a prawdziwa, piękna i powalająca gra, którą z samym Liero łączy fakt, iż jest robiona na silniku jego klona. Zamierzenie jest proste - Q3 w 2D. Mamy bronie, mapy, powerupy, fizykę postaci, wszystko od A do Z wliczając strafe jumping, rocket jumpy, plasma climby itp. Dwie główne różnice to brak opcji celowania muszą, oraz rozdzielczość 320x240, które hardkorowym lierowcom nie powinny przeszkadzać, a inni powinni mimo wszystko pokochać grę za jej wewnętrzne 'coś' :>

Plik zajmuje 12.79MB
Plik był ściągany 58896 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 1 tydzień temu

Dark Arts v0.7 by Anarchid dla gusanos 0.9c

W związku z kilkoma nieprzespanymi dniami i brakiem zajęć powstał taki oto mod. Posiada 2 alternatywne tryby gry, 3 gadżety, 4 skiny, 6 klas, 10 map(!), 15 zdolności(!) oraz 17 broni(!). Gra jest bardzo efektowna i mroczna, opisać ciężko, sprawdzić trzeba samemu. Mod rozwija się stopniowo od około pół roku, na dzień dzisiejszy jest świeży i wciąż jeszcze pamięta swojego pana - Anarchida. Pan ów planuje więcej map(!), więcej broni, więcej specjalnych zdolności, więcej skinów, ogólnie więcej wszystkiego, więc jest na co czekać.

Fabuła: Archeologowie znajduję bramę do Mrocznego Miejsca i otwierają ją, powodując tym samym lawinę wypadków, spowodowaną przez Mroczne Rzeczy, które bezlitośnie zabijają wszystko, co żywe. Do akcji zostają włączeni żołnieże marines mający za zadanie ochraniać populacje. Nie zabraknie również złych ludzi, którzy powybijaliby najchętniej wszystkich w celu zgarnięcia Artefaktów Zła.

więcej informacji o zmianach i przebiegu prac można znaleźć na Forum Comsera w wątku DarkArts

Plik zajmuje 3B
Plik był ściągany 63344 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

BlackWind V3 12/30/05 final 0.8D by BlackWind dla gusanos 0.9b

Kontynuacja słynnego moda BlackWind Liero, jakoże na nowym silniku Gusanos - o wiele piękniejsza. Nie obejrzeć chociaż, to grzech.

więcej informacji na temat moda oraz komentarze można znaleźć na Forum Comsera w wątku BlackWind.

Plik zajmuje 6333.16KB
Plik był ściągany 89078 razy
Ostatnia zmiana pliku 182 miesięcy i 3 tygodnie temu

Techmod by Cmons dla gusanos 0.9c

Konwersja, jak sama nazwa wskazuje osadzona w klimacie techniki. Każdy gracz może mięc własne umiejętności. Mod oferuje dużo broni oraz kilka map przeznaczonych do rozgrywki na różnych trybach gry. Modyfikacja jest w trakcie rozwoju, a aktualna wersja jest oznaczona jako jako beta.

Plik zajmuje 4771.54KB
Plik był ściągany 113484 razy
Ostatnia zmiana pliku 170 miesięcy i 6 dni temu